Ocan Yapı Katlanır Cam Balkon Sistemleri İzmir | 0553 748 31 45
  • Anasayfa
  • Duşakabin Sistemleri
Duşakabin Sistemleri

Duşakabin Sistemleri; modern hayatın hızlı akışının bir sonucu olarak, temiz ve sağlıklı banyolar oluşturmak amacıyla ortaya çıkmıştır. Zamanla farklı teknik ve elementlerin de üretime dahil edilmesiyle ürün çeşitliliği artış göstermiştir.

Duşakabin günümüzde banyolarımızın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Duşakabin sistemleri, ağırlıklı olarak; polistren duşakabinler,temperli cam duşakabinler, panel duşakabinler gibi adlarla tanınırlar. Duşakabinler, duş teknelerinin üzerine veya küvet üstüne uygulanabildiği gibi, hareketli kanat biçimleri de duşakabinlerin şekillerine uyum sağlamaktadır. Her zevke ve bütçeye göre duşakabin seçenekleri mevcut olup, ayrıca müşterilerin talepleri doğrultusunda, ekonomik uygulamalarda da farklı tercihlere yer verilebilmektedir.

Kombi, çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerimizi barındıran banyolarınız duşakabin sayesinde rutubet ve buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaklardır. Duşakabin çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olmayı da başarmıştır. Duşakabin sayesinde banyolarınız, kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelmiştir.