Ocan Yapı Katlanır Cam Balkon Sistemleri İzmir | 0553 748 31 45
  • Anasayfa
  • Sineklik Sistemleri
Sineklik Sistemleri

Kapı Sinekliği; Tamamı alüminyumdan profilden üretilmiştir kanat kıl fitili seridir.Orta kayıt profili olduğu için sarkma meydana gelmez.İstenildiği zaman içe açılma özelliğine sahiptir.

Portatif Sineklik; Alüminyum profilden üretildiği için sağlamlık ve dayanıklılık bakımından üstündür. Gerektiğinde sökülüp takılabilir özelliğe sahiptir ayrıca tül yıkanabilir özellikte olup fiber glass malzemesinden üretilmiştir.

Sürme Sineklik; Alüminyum profil kullanılarak üretilen iskeleti sayesinde dayanıklıdır.Kanat köşelerinde özel bayrak olduğu için sürme kapı kanadı rahat ve kolay bir şekilde çalışır.

Plise Sineklik; Duble Plise Sineklik ve Stor Kapı Sinekliğinden farkı tülü toplayan sert ray mekanizmasının olmaması ve istenildiği zaman istenilen şekilde bırakılma özelliğine sahip olduğundan rahat bir kullanımı vardır. Duble Plise Sineklik Sistemindeki, kapıyı açıp kapatmada kullanılan boy profili, istenen yükseklikte bırakılarak kullanılabilir. Alt ve üst kısımlarda bulunan sağlam tekerlek sistemi sayesinde çoçuklar da rahatça kullanabilir.