Ocan Yapı Katlanır Cam Balkon Sistemleri İzmir | 0553 748 31 45
  • Anasayfa
  • HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Ocan Yapı Katlanır Cam Balkon Sistemleri 15 Yıllık sektör deneyiminden sonra  2015 yılında Cam Balkon Üretim ve Montajı ile Ticarete başlamış bulunmaktadır.

Bununla birlikte firmamız bünyesinde; Pvc Doğrama, Duşakabin, Otomatik Panjur, Küpeşte, Ferforje, Asma Tavan, Sineklik Sistemleri, Alüminyum Doğrama, keşif ve montaj dâhil yapmaktayız. Üretimimizde ve montajımızda bizim için ilk sırada müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Kaliteli işçiliğimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 


VİZYONUMUZ:  Kalite, güvenilir mal ve hizmet üretip müşteri memnuniyetini en iyi düzeyde sağlamak.
Sektördeki yenilikleri en yakından izlemek ve ürün çeşitliliğini arttırmaktır. Ekibimizin kaliteye duyarlı bir birey olmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetine hep birlikte ulaşmak. Etkin bir kalite yönetim sistemiyle sürekli iyileşen ve gelişen bir firma olmak.

MİSYONUMUZ: Topluma yüksek kalite  mal ve hizmetlerin yaşam kalitesini arttıran ve müşteri gereksinimlerini karşılayan yenilik ve çözümler çalışanlara anlamlı iş ve ilerleme fırsatı sağlamak.

KALİTE POLİTİKAMIZ: Kaliteli imalat ve sektörümüzde güven sağlamak. İmalat kalite sistemini geliştirmek ve gelişime açık olmak. Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve şartları eğitilmiş personelimizi sürekli iyileştirmek. Müşteri memnuniyeti sağlamak için yeniliklere açık olmak kalite politikamızdır.